پرینت سه بعدی یک جفت کفش آدیداس مخصوص مسابقه به قیمت333دلار

پرینت سه بعدی یک جفت کفش آدیداس مخصوص مسابقه به قیمت۳۳۳دلار

درواقع ، شرکت آدیداس با نوآوری های خود در زمینه تولید کفش کتانی سه بُعدی و چاپی ، زمین مسابقه را در اختیار گرفته است. نه تنها این شرکت تولید کننده کفش های ورزشی، ماه گذشته کفش کتانی خود را با عنوان Ultra Boost uncaged Paley (که با کمک فناوریهای پرینت سه بعدی تولید شده بود)، روانه بازار کرد، بلکه، از تازه ترین محصول خود، که یک ۳D Runnerبود نیز، پرده برداری نمود (یک سری محدود از کفشهای پرینت -سه بعدی).اکنون، این کفشهای شیک موجود بوده و به قیمت ۳۳۳دلار ،خریداری می شود. درصورتی که برای دریافت یک جفت از این کفشها، نام خود را وارد کنید، آنگاه می توان کفش سه بعدی –چاپی runnerرا تا پانزدهم دسامبر،درفروشگاههای تعیین شده درNYCلندن یا توکیو، تهیه نمود.

همان طور که نام این کفش به درستی گذاشته شد، ۳D Runner،متشکل از یک کفی چاپی-سه بعدی و یک رویهPrimeknit است. مهم آنکه ،این کفش نه تنها به خاطر تازه و جدید بودن فناوری موجود، دارای یک پرینت سه بُعدی است، بلکه ،ویژگی های جالبی را هم پیشنهاد می کند . به عنوان مثال، ساختار شبکه ایی و سه بعدی آن، برای فعالیت های بهینه مهندسی شده ،سطح آن برای تحمل نیروی زیاد، متراکم بوده، ،سبک بوده وsupportکمتری درآن مورد نیاز است.

همچنین این کفش نو و جدید، دارای یک پاشنه چاپی -سه بُعدی است که براساس شرکت آدیداس، به وسط کفش وصل شده وبرای این منظور، هیچ نیازی به چسباندن یا دوختن آن وجود ندارد. این امر، باعث افزایش ویژگیهای انعطاف پذیری ، compliancyو حمایت آن می شود.همان طور که پیشتر نیز بیان شد، قسمت بالای کفش، از طریق فناوری Primeknit شرکت آدیداس ساخته شده که در آن، به صورتی روزافزون، نمونه های مربوط به کفش های کتانی خود را انتخاب کرده است.

مایکل پوتو، مدیر گروهFuture شرکت آدیداس اذعان داشت:

اکنون، تازه شروع کار است. تولید کفشهای سفارشی، براساس شماره پای هرفرد-سبک دویدن فرد، شکل پا ، نیازهای عملی و اولویت های فردی، برای این صنعت ، به نوعی ستاره سهیل بوده و از طرفی، آدیداس هم شرکتی پیشگام درعرصه ابتکار و نوآوری های موجود در برش لبه های کفش می باشد. به علاوه، این اولین باری نیست که شرکت آدیداس، تبلیغاتی را برای کفشهای چاپی-سه بُعدی خود، ارائه کرده است.

علاوه بر مشارکت و همکاری Parley، برای تبدیل فضولات به دست آمده از اقیانوس به صورت کفش های کتانی ، این شرکت آلمانی ، توجه ما را در طول بازی های المپیک سال ۲۰۱۶ در ریودوژانرو، با دادن یک جفت کفش ورزشی چاپی-سه بعدی Triple Black مدلFuturecraftبه ورزشکاران برنده وپیروز این مسابقات ، به خود جلب نمود. براین اساس ، بسته به فردی که این کفش های چاپی -سه بُعدی را دریافت می کند، کفش ها، دارای بندهایی به رنگ طلایی، نقره ایی یا برنزی می باشند.

به هرحال، اکنون تنها ورزشکاران بازیهای المپیک نیستند که می توانند از یک جفت کفش چاپی-سه بُعدی آدیداس استفاده کنند؛هرچند که گیرآوردن یک جفت از این کفش ها، کار چندان ساده ایی نیست. آدیداس ، به شکلی دقیق مشخص نکرده که ویرایش محدود کفشهای سه بعدی -Runnerخود به چه صورت است، اما، ما می توانیم تصور کنیم رقابت موجودبر سر گیر آوردن یک جفت کفش، چقدر مشتاقانه انجام می شود.اگر شما خواهان یک جفت کفش سه بُعدی هستید، می توانید از اپلیکیشنAdidas Confirmed استفاده کنید.

                     fardad3d 

                   منبع : http://www.3ders.org

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code