پرینت سه بعدی کمان Skyrim Nightingale

اگر اهل ویدیو گیم هستید ، شاید تا بحال برایتان پیش آمده باشد که از یک اسلحه قهرمان بازیتان خوشتان آمده باشد و دوست داشته باشید یک مدل فانتزی از اون را داشته باشید . ادی، شخص معروفی نیست.فقط علاقه ی او به پرینت سه بعدی باعث شد به فکر ساخت یک اسلحه قهرمان بازی بیفتد.

کمان Skyrim Nightingale در 12 قطعه به چاپ رسیده است.

من پسر عموی کوچکی دارم که بسیار عاشق نقش آفرینی بازی های ویدیویی به نام Skyrim است. هر زمانی که برای دیدن او می روم ، او به پلی استیشن خود چسبیده و در حال بازی با این بازی اغوا برانگیز است. یک بار برحسب اتفاق با او همراه شدم ، ولی در زمان بازی های کامپیوتری آنقدر ضعیف عمل می کنم که کسی دوست ندارد من در کنار او بازی کنم. سعی کردم تمام تلاشم را انجام دهم تا او از من راضی باشد اما باز هم در آخر خیطی بالا می آوردم و شرمنده می شدم. من کار خود را با پرینت سه بعدی بیشتر ترجیح می دادم ، پس هر وقت یکی از اشیا از Skyrim را به طور ۳ بعدی برای پسر عمویم چاپ می کردم و طبق انتظار او بسیار شاد می شد. او حتی یک قفسه ی کامل را مختص همین پرینتهای سه بعدی کرده و نام آن را عروسک های عمو ادی گذاشته است.

کمان Skyrim Nightingale در 12 قطعه به چاپ رسیده است.

می توانید تصور کنید که من چه ذوقی داشتم وقتی از Skyrim با من تماس گرفتند و از من خواستند تا در مورد کمان با هم صحبت کنیم ، این طرح توسط مردی اسپانیایی به نام مارکو آنتونیو پرز موراتا طراحی شده بود. این کمان ، برای شماهایی که مانند من در مورد به روز ترین بازی های ویدیویی نمی دانید ، یک اسلحه ی تیراندازی است که در بازی ویدیویی Skyrim یافت می شود. این هدیه ایست که به اژدها زاده توسط کارلیاه اعطا می شود ، البته بعد از آنکه آنان جستجوی انجمن دزد ها را به پایان رساندند. با داشتن آشنایی بر روی این اسلحه ، موراتا تلاشی در جهت طراحی آن انجام داد. موراتا می گوید که در حدود ۷ تا ۸ ساعت زمان صرف طراحی آن با SolidWorks کرد و آن را در ۱۲ قطعه ی مجزا بر روی پرینتر MakerBot Replicator پرینت گرفت. در کل ، او تخمین زد که حدود ۵۸ساعت تا زمان چاپ و تکمیل کار زمان نیاز است.

کمان Skyrim Nightingale در 12 قطعه به چاپ رسیده است.

من مدل ها را به قطعاتی کوچک تقسیم کردم پس نیاز به پس پردازش بسیار کمی برای سرهم بندی آن بود. بیشتر شبیه به یک پازل تقسیم شده اند بنابرین می توانید مستقیما از بستر چاپ بردارید و روی هم سرهم بندی کنید. من کمان را به دو نیم تقسیم کردم تا در موقع سرهم بندی قطعه ای جا نماید ، اما دو قطعه ی پایانی را به عنوان یک مدل نگه داشتم تا ظاهری سخت تر به خود بگیرد. دیگر ویژگی منحصر به فرد در مورد این کمان این است که، به نظر می رسد حتی کمان بعد از ساخته شدن با رشته های پرینتر سه بعدی سفت تر می نمایاند. در حقیقت، موراتا از رشته های انعطاف پذیر نینجا فلکس به جای رشته های مرسوم کمان استفاده کرده بود. در زمان پرتاب تیر از کمان ، هنوز موراتا ان را امتحان نکرده بود ، اما مطمئن بود که کار خود را به خوبی انجام می دهد. او به شوخی گفته بود که این کمان به قدرتمندی کمان واقعی نیست اما می تواند وظیفه ی ضربه زدن به همکار را به خوبی انجام دهد. موراتا فایل های طراحی را برای کمان در اختیار شرکت MyMiniFactory قرار داد ، و پیشنهاد کرد آنان را با استفاده از لایه هایی ۲/۰ میلی متری با ارتفاع هشت دهم مواد درونی پرینت بگیرند. در کل ، کار پرینت حدود نیم قرقره از رشته ( ۵۷۸ گرم) را استفاده می کرد. می دانم اگر زمانی وقتی برای انجام داشته باشم این پروژه را در لیست کارهای انجامی قرار خواهم داد.

شما چه فکر می کنید؟ آیا فکر می کنید چاپ سه بعدی، کمان را به خوبی در می آورد؟

کمان Skyrim Nightingale در 12 قطعه به چاپ رسیده است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code