پرینت سه بعدی پروتز دست

 

نسخه ی قابل پرینت سه بعدی پروتز های دست برای هزاران نفر برای کمک به توان بخشی افراد
پرینت سه بعدی پروتز دست با این ویژگی ها که بتواند بالا و پایین بیاید و درست حرکت کند بسیار دشوار است.
یکی از سازمان ها با چاپ سه بعدی ، دست مکانیکی به ارمغان آورد که این ویژگی ها را داراست و همه قادر به سفارش این دست ها هستند تا متناسب با وضعیتشان برایشان چاپ شود.
این دست ها به خاطر فرم دهی و طراحیشان به شدت محبوب شده اند به گونه ای که افراد سالم نیز از این دست ها استفاده میکنند و سفارش خرید می دهند ، چرا که مدل این دست ها میتواند مدل دست های شخصیت های افسانه ای محبوب شما باشند و برای کودکان بسیار جذاب است. چرا که میتوانند از ویژگی های دست قهرمانشان بهره مند شوند.
این سازمان چاپ سه بعدی برای توسعه ی مالی و محبوبیت این دست ها با تعدادی از شرکت ها و دانشگاه ها مانند: ۳D PrinterOS ، یوردو ، دوک و… برای کمک به تحقق این امر همکاری میکند.
پرینت سه بعدی در ساخت بسیاری از اسباب بازی ها موفق بوده و یک صنعت پولساز و جذاب را ایجاد کرده .فضایی رویایی برای کودکان به امغان آورده که هرچه که در رویایشان آرزوی داشتنش را دارند را به دست آورند .
اسباب بازی های زیادی توسط پرینت سه بعدی تولید شده که کار های خارق العاده ای انجام میدهند و کودک شما میتواند مانند جنگجو و یا شخصیت افسانه ای مورد علاقه ی خود شود و ساعت ها سرگرم باشد.
 
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code