پرینت سه بعدی و شوو مد ،بانام"مد سه بعدی ارائه شده توسط لکسوس"

پرینت سه بعدی و شوو مد ،بانام”مد سه بعدی ارائه شده توسط لکسوس”

در حالی که ما در هنگام رفت و آمد در راهروها  شاهد  تعدادی از نقش های سه بعدی زیبا و قطعات مدرن  در سراسر جهان هستیم ، ما از بسیاری از مدها که صرفا به عنوان واسطه ایی برای افزایش تولید عمل می کنند آگاهی نداریم  .که اینها ممکن است در حال تغییر باشند ،به صورتی که هفته ی گذشته تولید کننده اتومبیل لکسوس ژاپنی و دنیای وکسل راه اندازی شیوه زندگی آلمانی به صورت  تیمی به معرفی اولین نمایش مدرنیته نقاشی  سه بعدی آلمانی  پرداختند .

شوو  مد، با نام “مد سه بعدی ارائه شده توسط لکسوس”، به عنوان بخشی از رخداد مد با بستر های  نرم افزاری در سال جاری در شهر دوسلدورف آلمان معرفی شد. .

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-1

قطعات سه بعدی پرینت شده ساخته شده حاصل یک  مجموعه تخصصی از  ۱۳ تا طراحان در  ایالات متحده آمریکا، آسیا و اروپا بود که کار خود را به ایجاد قطعات باند خیره کننده با کمک طراحی CAD و تکنولوژی پرینت سه بعدی اختصاص داده بودند . دنیای وکسل ، که در جولای ۲۰۱۵ توسط مایکل Medweth و الیور Cynamon تاسیس شد، یک فروشگاه آنلاین سبک زندگی است که با همکاری طراحان در  سراسر جهان به فراهم  کردن  قطعات سه بعدی  منحصر به فرد برای مشتریان خود می پردازد .

در حالی که آنها ارائه دهنده ی  طیف گسترده ای از قطعات و اشیاء، از جمله هنر، دکور خانه، لوازم جانبی و جواهرات، هستند به طور  قطع در  چند روز گذشته مد در مرکز صحنه قرار گرفته است . با حمایت و همکاری لکسوس ‘، سه بعدی های ویژه برای مجموعه لباس ها  ساخته شد . Cynamon گفت: “ما خوشحالیم که ما یک شریک در لکسوس پیدا کرده ایم که علایق  ما درمورد  خلاقیت   نوآورانه نقاشی های سه بعدی را به اشتراک می گذارد  و به ما در آوردن پتانسیل خلاق فن آوری در راهرو ها  پیوسته است  .

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-2

یورگ استیر، مدیر نام تجاری لکسوس در انجمن دوسلدورف، افزود: “لکسوس مخفف نوآوری، ایجاد  صرفه جویی و فن آوری های جدید است . ما با همکار خود  وکسل ،در حال حاضردر حال  تعیین استانداردهای جدید برای  طراحی مد و تولید هستیم . مثلا بزرگراه ها  نشان دهنده ی قطعاتی از نیویورک بر اساس طرح الکسیس والش می باشند ، که تزئینات مخروطی تحریک آمیز فوق العاده ی  اوبر روی لباس ، یکی از تزئینات سه بعدی مورد علاقه ی ما می باشد ، و Sabina Saga که کلاه ها و لباسهای نقاشی شده ی سه بعدی او بدون شک انفجاری را به وجود آورد .

میتوان تصور کرد که دیدن طرح های سه بعدی پرینت شده پشت سر هم یکی پس از دیگری در راهرو های باریک ، بخصوص درباره ی نقاشی های سه بعدی درباره مد ، قطعا الهام بخش است.

به طور کلی، نقشهای سه بعدی  مد نشان دهنده  برخی از طرح های برجسته غیر قابل انکار قابل توجه است ونه تنها نشان دهنده ی  پتانسیل برای تعدادی از طراحان در حال ظهور در  سراسر جهان است بلکه همچنین ،درب های برای مواد جدید  در حال ساخت، فرایندها ، و حتی یک سبک تولیدی جدید باز کرده است. برای به دست آوردن یک نگاه اجمالی به سه بعدی های مدرن ارائه شده توسط لکسوس، لطفا عکس های زیر را ببینید:

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-3

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-4

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-5

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-6

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-7

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-8

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-9

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-10

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-11

3d-printed-runway-show-takes-german-fashion-event-storm-15

            fardad3d

        منبع :http://www.3ders.org

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code