پرینت سه بعدی و استفاده از آن برای شخصیت های زامبی فیلم the Walking Dead

پرینت سه بعدی و استفاده از آن برای شخصیت های زامبی فیلم the Walking Dead

پرینت سه بعدی  در SnapTank از سری مدلهای سه بعدی زامبی با کیفیت بالا رونمایی نمود، که شما می توانید آن را دانلود کنید و پرینت بگیرید. اگر هنوز از این فصل The Walking Dead متحیر نشده اید، پرینت سه بعدی و نگاه واقعی به مدلهای والکر (رونده) می تواند توجه شما را به دکوراسیون هالوینتان جلب نماید.

ما مدلهای سه بعدی زامبی را واقعی نموده ایم. خوب.. SnapTank واقعا بر اساس طرحهای بدست آمده از اسکن سه بعدی گرفته شده از دو اکتور واقعی که لباسهای زامبی پوشیده اند، می باشد. در حالیکه کتابخانه آنلاین مدلهای سه بعدی می تواند طرحهای پویای زامبی را خلق کند، مدیر مجموعه  SnapTank، راس مارتین توضیح داد که کارکنان شرکت، طرفداران بسیاری هستند که باعث افزایش بیننده‌های walking dead شده اند. بهمین دلیل است که آنها تصمیم می گیرند به همه جا سرک بکشند تا زامبیهای فوتورئالیستیک را بکشند.

با برنامه ریزی دقیق، ایجاد زامبیهای قابل پرینت سه بعدی، یک حیله بازاریابی نیست که فقط برای هالووین ساخته شده باشد، چراکه تیم، سه ماه تمام کار سخت را برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن Robbie Drake صرف کرده اند، که یکی از بزرگترین نامها در آرایش جلوه های ویژه بریتانیا محسوب شده، و باعث شده تا بازیگری زامبیها (کم کم) قابل قبول باشد. برای این منظور، او از پروتزهای لاستیکی و آرایش استفاده می کند تا بتواند زخم و جراحت را بخوبی نشان دهد.

 snaptank-creates-walking-dead-style-zombies-3d-print-home-1

دریک می گوید: خلق زامبیها برای اسکن سه بعدی، جهت استفاده در تلویزیون یا فیلم یکسان است.در همین زمان، CGI فقط نمی تواند به افکت توجه داشته باشد.آنها بسیار تمیز هستند و استفاده از نورپردازی (بدین شکل) کار اشتباهی است و بهتر است افکتهایی خلق شود و سپس برای افزایش آنچه می خواهیم انجام دهید، از کامپیوتر استفاده می کنیم.

وقتی دریک کار بر روی این معجزه را تمام کرد، اکنون نوبت تکنولوژی بود تا وارد گود شود. SnapTankنمی خواهد فقط زامبیهایی را بوجود اورد تا حجم دانلود سایتش افزایش یابد. او میخواهد آنها را وارد دنیای پرینت سه بعدی نماید و اینکار تنها با فنون سنتی و اسکنر میسر است تا محصولات نهایی و کامل را تولید کند.

snaptank-creates-walking-dead-style-zombies-3d-print-home-4

مارتین می گوید: این بسیار چالش ساز است. ما باید بازیگران بزرگی داشته باشیم، و بهترین افکتها و روشها فتوژئومتری و دسترسی به خدمات پرینت سه بعدی با کیفیت را میسر نماییم. اما برای اینکه جامعه پرینتر سه بعدی را به دنیا معرفی نماییم، باید اسکنهای سه بعدی با کیفیت تولید نماییم.

بنظر می رسد رسیدن به بهترین نتایج با مدل، و سپس پرداختن به جزییات با اسکنرهای ضعیف، تنها کشتن زمان است. بنابراین SnapTank به Clear Angle Studios در لندن توجه نموده که دکل فتوگرامتری مجهز به ۱۵۰ دوربین DSLR برنامه ریزی شده را در کسری از ثانیه فراهم نماید.

این تنها سیستمی است که بدین شکل ، آزادانه در دسترس عموم قرار دارد و با ۱۵۰ تصویری که گرفته می شود می‌توان اسکنی بسیار دقیق را بدست آورد. این استودیو تبحر خاصی برای جلب نظر مردم به مدلهای سه بعدی دارد  و کارهای خاصی هم در این زمینه انجام داده است که مثلا می توان به کار ارائه شده به marvel studioاشاره نمود.

Matthew Bowler  توضیح می دهد که “فتوگرامتری گزینه ای مناسب برای گرفتن تصویر مردم است به خاطر اینکه آنها حرکت می‌کنند،”  چراکه  ضبط هماهنگ از زاویه‌ای مناسب در استودیو را صورت می دهد. “حتی اگر شما به آنها بگویید بایستند، بازهم آنها حرکت خواهند داشت چراکه در حال تنفس هستند و گردش خون انها در رگهایشان نیز حرکت دارد. بنابراین شما نیاز به ثبت لحظه ها در یک لحظه دارید.

snaptank-creates-walking-dead-style-zombies-3d-print-home-5

“زامبی در طبیعت خود، مقدار زیادی بافت بر روی لباس و پوست خود دارد چراکه آنها کثیف و، خب، مرده اند. بافت و الگوهای کاری، واقعا خوب کار می کنند، بنابراین ما همیشه با اعتماد به نفس می گوییم که نتایج خوب است”.

برای افکت حتی بهتر از این، SnapTank مدلهای مجازی را به Feed me light ارسال می کند که افکت (جلوه) ویژه و استدیوی انیمیشن سازی می باشد تا آخرین کارها بر روی مدلها صورت گیردو صحنه نهایی خلق شود. SnapTank دارای پرینتر سه بعدی  می باشد که با همکاری بخش خدمات Digits2Widgets  آنرا راه اندازی نموده است. راس می گوید  ما تاحالا چنین محصولی ندیده ایم. کیفیت آن باور کردنی نیست. درست قسمت زیر دندانهای زامبی! ما واقعا از اینکه این اسکن در دسترس جامعه باشد و قسمت پشت صحنه ما را بازگو کند و بگوید اسکنها چگونه صورت می گیرند، هیجان زده هستیم.

همه اینکارها می گویند که زامبیها چیزی ارزان نیستند که شما به صورت آنلاین آن را ببینید و هزاران دانلود با قیمت ۲۴۷٫۵۰ دلار انجام دهید. یک مدل، ۴۹٫۵۰ دلار می باشد و بنابراین شما می توانید قبرها، سنگ قبر و حتی یک جعبه حاوی دیگر متعلقات را با زامبی خود سفارش دهید.  علاوه بر این، مدل ها، با ۵۰٪ تخفیف تا پایان ماه نوامبر ارائه می شوند.

این مدلها ارزان نیستند اما بسیار حرفه ای بوده و به هالوین شما زندگی می بخشند. یا نه…

           fardad3d

         منبع : http://www.3ders.org

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code