پرینت سه بعدی قالبهای کوکی و شیرینی

پرینت سه بعدی قالبهای کوکی و شیرینی

چه از طریق آهنگ های مخصوص جشن که از رادیو پخش می شود، چه از طریق تمام شدن برگه های تقویم مسیحی خود وچه بابت حضور صف های  طولانی مردم در فروشگاهها مطلع شوید، بی چون وچرا، این روزها کریسمس است. اگر شما همچنان به دنبال یافتن راههایی برای هرچه شادتر کردن دوران تعطیلات خود هستید، ما مجموعه ایی از پیشنهادات را به شما ارائه می کنیم، طوری که شما با شنیدن آنها متعجب و شگفت زده شده، روحیه تان تخریب نشده و حتی به بانک هم مراجعه نمی کنید!

انتخاب های اصلی ما را درخصوص بازی های قابل پرینت  و سه بُعدی مخصوص کریسمس، تزیینات و دکوراسیون ها، متعلقات مربوطه و زیورآلات بدلی را مورد بررسی قرار دهید.

۱- بازی سه بعدی چاپی کندی چکرز (Candy-checkers): 

 هرچند که تعطیلات، زمانی شلوغ و پرمشغله است و همه با خوردن،بازکردن کادوها و اعضای خانواده خود مشغول هستند، اما به طور معمول، لحظه های به یادماندنی معمولاً در طول لحظات آرام و بی سروصدا ایجاد می شوند-زمانی که شما می توانید بنشینید، استراحت کنید، فیلم سینمایی تماشا کرده یا باآنهایی که دوستشان دارید، بازی نمایید. درخانواده من، هرسال، رسم است که به فردی جایزه می دهند که یک بازی جدید را برای همه اعضای خانواده ارائه می کند. گرچه سال گذشته ویرایشMonopoly، به صورتی مفصل و با جزییات تمام، انجام گردید ( wizard ofoz)، اما امسال ، می توان یک بازی پرینت-سه بُعدی را انجام داد.

این بازی چکرزکندی چاپی-سه بعدی، از سوی یک سازنده ایتالیایی، به نام Giuseppe Finizia طراحی شده و راهی سرگرم کننده و خوشمزه را برای گذراندن زمان خود در تعطیلات، به شما پیشنهاد می کند. تمامی آنچه که شما برای بازی به آن احتیاج دارید، یک تخته شطرنج از مجموعه ای  از مهره های پرینت -سه بعدی و آبنبات های کوچکی است که در کنار هر مهره، قرار داده می شود. .معمولا، برنده ، تمامی آبنبات ها را می خورد!

Finizia، ازیک zortray M200، برای پرینت سه بعدی مهره های چکرز (شطرنج)خود استفاده کرده، هرچند که شما باید بتوانید آنها را بر روی پرینتر سه بعدی رومیزی خود، مجدداً به وجود آورید برای انجام این نوع پرینت، هیچ گونه پشتیبانی لازم نیست.

۲- دانه های برف که به صورت سه بُعدی و چاپی ، تهیه شده اند.

برخی از تزیینات مورد علاقه ما برای تعطیلات زمستانی، بدون شک شامل دانه های برفی است که به صورت چاپی و سه بعدی تهیه شده اند ، سازنده ایی به نام لورا تالمان ، یک دستگاه جدید Snow flake را به وجود آورد که می تواند به صورت خودکار ، مدل های منحصر به فرد مربوط به دانه های برف را به وجود آورده و برای این منظور هم از الگوریتم های ریاضی، کدهای کامپیوتری و پارامترهای مشخص تنظیم پذیر ، استفاده می شود. با بیش از۴۵ مدل موجود بر روی صفحه Thingivers، هرکدام از این دانه های برف، بیشتر از گذشته ، جذاب و عالی شده و عدم استفاده از آنها نوعی دیوانگی می باشد.

با نصب برنامهSnowfalke Machine بر روی کامپیوتر خود شما به صورت مجازی، طرح های نامحدودی از دانه های برف را درنوک انگشتان خود خواهید داشت.اما با اینکه هردانه برف، دارای طرحی منحصر به فرد است، بنابراین چرا نباید از هر دانه برف چاپی-سه بُعدی استفاده کرد؟ اگر شما تزیینات مربوط به دانه های برف خود را به صورت سه بُعدی پرینت می کنید،مطمئن باشید که یک عکس از آن را به صفحه Taalman پُست کرده اید.

۳- ابزار برش سه بُعدی -چاپی کیکهای مخصوص تعطیلات کریسمس

چه شما به بیسکوئیت های دارای شکر، شیرینی زنجبیلی یا کلوچه های ترد، علاقمند باشید یا خیر، درهر صورت قطعاً هیچ گونه ابزار برش راضی کننده ایی برای کیک و بیسکوئیت در تعطیلات امسال وجود ندارد-با اینکه چندین تن ابزار برش جالب، در بیرون از خانه موجود هستند، اما نگران نباشید، شما مجبور نیستید که به فروشگاههای شلوغ مراجعه کرده و چند دست از این چاقوها را تهیه کنید . شما می توانید این چاقوهای مخصوص شیرینی های کریسمس را درخانه، به صورت سه بُعدی پرینت نمایید.

در صورتی که مهارت لازم را برای این ابزارآلات دراختیار دارید، می توانید این کاترهای شیرینی و بیسکوئیت را به صورت سفارشی ساخته، اما اگر زمانتان بسیار کوتاه است، مدلهای رایگان و عالی سه بُعدی وجود دارد که می توان از میان آنها، یکی را انتخاب نمایید. برخی از طرح های مورد علاقه ما عبارتند از: کاتر کیک و بیسکوئیت چاپی سه بعدی که به شکل زنگ ساخته شده، کاتر کیک و بیسکوئیت Santa Clansیا کاترRudolph the Reindeer، که همگی از سوی Oogime، یک نانوا/سازنده فوق العاده ، طراحی شده اند.

همچنین، اگر شما تزیینات سفارشی مربوط به دانه های برف را دوست دارید، مطمئناً، عاشق کاتر چاپی -سه بعدی ایجاد شده از سوی Taalman، با کمک سازنده ایی به نامMatthias Peschekخواهید شد.این کاترهای سه بعدی و چاپ شده که مخصوص بیسکوییت های به شکل دانه های برف هستند، هدیه ایی عالی به مشتاقان پخت و پز می باشد، اما در واقع به شما کمک می کند در شرکت خود یا در مهمانی های خانوادگی مخصوص کریسمس به شکلی برجسته جلوه کنید، این طرح را پرینت کرده و شروع به پخت و پز نمایید.

 

   fardad3d

منبع: ttp://www.3ders.org

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code