پرینت سه بعدی یک بالن هوشمند

هواپیماهای بدون سرنشین که برای موارد متفاوت عملی یا تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد از اهمیت غیر قابل انکاری برخوردار است و ازجمله هواپیماهای کنترل از راه دور بیشترمورد توجه شده است. 

بخشی از سیستم های آلتا کورل گریبل در فلوریدا بنام آلتای تاکتیکی مسیولیت جایگزینی برای این هواپیماهای بدون سرنشین و پر سر صدا را دارد و جاگزین این هواپیماها یک بالن هوشمند که توسط پرینتر سه بعدی پرینت و نمونه سازی شده است می باشد. 

رییس آلتا جان سیامپا با کمک پرینت سه بعدی به طور ابداعی یک بالن هوشمند برای تصویر برداری از ارتفاع های کم و پایین ساخته است و همچنین او یک دستگاه مشابه بالن طراحی کرده و اختراع تصویر برداری پیکتومتر را ثبت کرده که این دستگاه نیاز به مجوز خلبانی هواپیماهای تجاری ندارد و در موقعیت و شرایط مختلف قابل استفاده است . 

از مزیت این بالن بر خلاف هواپیماهای بدون سرنشین این است که می تواندبه مدت طولانی پرواز کرده و سزوصدا ندارد و همچنین محدودیت های FAA را نیز ندارد.

ساخت بالن هوشمند با پرینتر سه بعدی

این دستگاه تصویربرداری بالن تاکتیکی و هوشمند آلتا را می توان در ارتفاع کم برای نظارت بر رویدادها .واکنش تاکتیکی و تجزیه تحلیل فجایع ترافیکی استفاده کرد. 

این بالن در بازی های فوتبال و هم در تمرین آموزشی تاکتیکی میامی برای کشف منبع نشت مواد خطرناک استفاده شد. 

ساخت بالن هوشمند با پرینتر سه بعدی

طبق نظر یکی از کارشناسان در تیم آلتا راز موفقیت این بالن های هوشمند در تکنیک پرینت سه بعدی و تولید سریع قطعات نمونه نهفته است. به دلیل پیشرفت و دایما در حال ارتقا بالن های هوشمند پرینترهای سه بعدی کمک زیادی جهن ساخت و پرینت سریع قطعات و نمونه های جدید می کند. 

ساخت بالن هوشمند با پرینتر سه بعدی

کاندیدو هرناندز می گوید: این روش ساخت قطعات با پرینتر سه بعدی علاوه بر ارزش غیر قابل وصف به ما کمک زیادی می کند که با استفاده از پرینت سه بعدی نمونه های خود را سه بعدی طراحی کرده و آزمایش کنیم و این کار را بارها و بارها تکرار کنیم در صورتیکه با روش سنتی این کار خیلی گران است اما با پرینتر سه بعدی خیلی کوتاه و ارزان انجام می شود . پرینترهای سه بعدی ما قادر به پرینت ۱۰تا۲۰قطعه در روز را دارند و این کار به سادگی نیاز مارا برطرف کرده است. 

ساخت بالن هوشمند با پرینتر سه بعدی

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code