پرینترسه بعدی برای کودکان

پرینترسه بعدی برای کودکان

کودکان خلاق ترین انسانها هستند .این اعتقاد سازندگان printeer است .

اسباب بازی ها مثل خانه سازی lego باعث بروز خلاقیت کودکان در طول سالهایگذشته شده است اما امروزه باپیشرفت تکنولوژی و همینطور پرینتر سه بعدی می توان اسباب بازی های پیشرفته و خلاق تری در اختیار آنها گذاشت .

پرینتر های سه بعدی مثل تبلت هاو گوشی های لمسی می تواند یک نقاشی لمسی روی ipad یک شی را تبدیل به واقعیت بکند. پرینترهای سه بعدی یک ابزار برای کودکان ماست که طراحان و مهندسان آینده می باشند. 

برای کار با پرینترها باید با نرم افزارهای پیشرفته طراحی مهندسی کارکنید اما برای کودکان چاپگرهای سه بعدی printeer خیلی ساده است و فقط لازم است ipad داشته باشند و کافی است نقاشی بکشد و دکمه شروع را بزند تا نقاشی مجازی خود را به واقعیت تبدیل کند.

کودکان با نگاه به پرینتر می توانند طرز کارقطعات داخل آن (مثل موتور.پولی.تسمه.اسلایدر…) را یاد بگیند وبه دلیل شفاف بودن بدنه می توانند آنرا مشاهده کنند که قطعه داخل آن با رنگهای مختلف و شاد و کودکانه درست شده است. و از مواد pla استفاده شده که سمی و خطرناک برای کودکان نیست. 

اگر ۵۴۹دلارپرداخت کنید می توانید یک printeer تا اکتبر امسال دریافت کنید و جایزه آن اسم خودتان به صورت دست نویس همراه با آهنربابرای چسباندن روی یخچال دریافت می کنید. این پروزه هم اکنون در وب سایت kick starter در حال جمع کردن بودجه است. 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code