کاربرد پرینترسه بعدی درزمینه پزشکی

واحد تحقیقات معالجه ی اطفال ، به کمک تکنولوژی پرینت سه بعدی ، در مرکز درمانی کودکان در شانگهای تاسیس شد
هنگامیکه تکنولوژی پرینت سه بعدی پا به عرصه ی صنعت پزشکی میگذارد ، پزشکان چینی که از برجسته ترین حامیان به کار گیری تکنولوژی های روز دنیا برای پیشرفت در علم پزشکی هستند سریع وارد عمل میشوند.
که به راستی از این تکنولوژی جدید پرینت سه بعدی بیشترین بهره برداری را کردند. در چند ماه گذشته ، پزشکان چینی با پرینت سه بعدی توانستند در عمل جراحی جایگزینی هیپ بسیار پیچیده برای یک زن ۴۲ ساله موفق شوند. از دیگر موفقیت هایی که این پزشکان با پرینت سه بعدی بدست آوردند ، برداشتن تومور از کلیه ی یک زن ۶۰ ساله میتوان نام برد.
پزشکان با بدست آوردن این موفقیت ها ، با افتخار و برای اولین بار از اولین مرکز پزشکی کودکان خاص با تکنولوژی پرینت سه بعدی پرده برداری کردند.
تکنولوژی پرینت سه بعدی در علم پزشکی کمک های بسیاری کرده. بسیاری از بیماران با این تکنولوژی درمان شده اند ، هرچند چون علمی جدید و تازه وارد است کمی ریسک بالا داشته باشد اما تا به حال در درمان بسیاری از مشکلات طبی و اعضای داخلی بدن مفید و کارآمد بوده و امتحان خود را به بهترین نحو پس داده. بسیاری از بن بست های پزشکی با این فن آوری مدرن باز شده و پزشکان به شدت بر این تکنولوژی سوار شده و روی آن کار میکنند. این صنعت برای پزشکان بسیار جذاب و جالب واقع شده و تبدیل به پدیده ای شده که پزشکان نمیتوانند ساده از کنار آن عبور کنند .
کاربرد تکنولوژی پرینت سه بعدی در دامپزشکی بیداد میکند چو ن ریسک کمتری دارد اما حتی در آن علم نیز به شدت موفق و کاآمد واقع شده و کمک های شایانی کرده.پرینتر سه بعدی حلال بسیاری از مشکلات بوده تا به حال هیچ ضرری نداشته.
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code