مدل بزرگ سه بعدی جنگ ستارگان با پرینترسه بعدی

/
یاسو تانو، از طریق Hiro Creation،یک سال را صرف چاپ وسایل گوناگون صفحه نمایش، وسایل Cosplay و سایر وسایل تا اندازه‌ایی مشمئز کننده نمود. هایلایت‌های موجود نیز شامل یک K-2SO droid، از  Star Warsspin off Rogue one  می‌باشد.پرینترسه بعدی فرداد
پرینتر سه بعدی نوری که هولوگرام‌های سه بعدی شبیه باجنگ ستارگان راطراحی می‌کند

پرینتر سه بعدی نوری که هولوگرام‌های سه بعدی شبیه باجنگ ستارگان راطراحی می‌کند

/
محققین  دانشگاه Brigham Young براساس تله نوری شیددار (درخشان) یک صفحه نمایشی/ بدون فضا را اختراع کرده‌اند که تصاویر حجمی فضایی و دارای رنگ کامل را با نقاط تصویری 10میکرونی، ایجاد می‌کند. آنها اذعان می‌دارند که اختراع آنها Optical Trap Display – شبیه به یک پرینتر سه بعدی نوری، است. از میان وسایل و ابزارهای شگفت انگیز و عجیب موجود در فیلم های سینمایی اصلی جنگ ستارگان، قسمتی از فناوری Sci-Fi، دانشمندان حاضر در سرتاسر جهان رذا مبهوت خود ساخته است. این وسیله، نه هایپردرایو (Hyperdrive)، نه شمشیر نوری و نه حتی، AT-At Walkers  می‌باشد ، بلکه چیزی است که ظاهراً در همین جهان خاکی وجود دارد:هولوگرام .
پرینت سه بعدی جمجمه یک زن برگرفته از فیلم James Bond

پرینت سه بعدی جمجمه یک زن برگرفته از فیلم James Bond

/
 فرانسسکابر(Burr) هنرمند و مدل بریتانیایی ،بعد از جراحت وحشتناکی که حفره ایی را در سر او ایجاد کرد، مجدداً برخی از جمجمه اش را با یک پرینتر سه بُعدی ،ساخته است. در آن زمان، او 27 ساله بوده وحافظه اش را از دست داده بود، حتی اسم وسط خود را هم فراموش کرده بود. فراسسکابر، 28ساله ،1 ماه قبل، تصادف وحشتناکی کرد .
پرینت سه بعدی گیاه مگس خوار سه بعدی( کروماتوز )توسط طراح نیوزلندی

پرینت سه بعدی گیاه مگس خوار سه بعدی( کروماتوز )توسط طراح نیوزلندی

/
مارک ویسلون، طراحی از ویلینگتون، درنیوزیلند، یک گیاه مگس خوار سه بُعدی را چاپ کرد، که همچون یک جسم واقعی، به هرگونه لمسی، پاسخ نشان می دهد. این طراحی که "کروماتوز"،نامیده می شود،دربرنامه Design Awardسازمان طراحان نیوزیلند، فینالیست بود.

پرینت سه بعدی روبات انسان نمای هوشمند سورنا

/
تیم محققین روباتیک در ایران، برای چندین سال است که درحال انجام فناوری پرینت سه بُعدی ،برای ساخت روباتهایی به تمامی شکلها و ابعاد می باشد. تازه ترین نوآوری آنها یکی از منحصر به فردترین روباتهایی است که آنها، تابدین جای کار ساخته اند. اندازه روبات جذاب مینی سورنا، بلندترین از زانوی شما نبوده، اما می تواند تمامی انوع فعالیت های شگفت انگیز را انجام دهد . در درجه اول، هدف از ساخت این روبات، اهداف آموزشی و کمک به کودکان معلول و مبتلا به اختلالات رشدی است .
موزه فرهنگی پرینت سه بعدی در چین افتتاح شد

موزه فرهنگی پرینت سه بعدی در چین افتتاح شد

/
چین درحال ارسال پیامی واضح و روشن دراین خصوص است که فرهنگ ملی پرینت سه بُعدی این کشور، با افتتاح اولین موزه فرهنگی پرینت سه بُعدی، دراوایل این هفته درشانگهای ،وارد مرحله ایی بسیار جدی می شود. ازآنجا که افتتاح چنین جشنواره هایی، درپارک صنعتی خلیجwisdom دربوشان شانگهای، به شدت با شکایتهایی مواجه شده، درنتیجه، سازمان پرنفوذ و موثر فرهنگی، تاکنون ،خود را به عنوان نیرویی، ثابت کرده که می توان بر روی آن حساب کرد.
بزرگترین پرینتر سه بعدی فلزی جهان ترکیب Cnc و Rapid

بزرگترین پرینتر سه بعدی فلزی جهان ترکیب Cnc و Rapid

/
شرکت 3D Hybrid Solutions، تامین کننده ابزار و تجهیزات چاپ دستگاههای سی ان سی، امروز اعلام کرد که سرمایه گذاری مشترکی را با Multiax به منظور ارائه بزرگترین پرینتر سه بعدی فلزی در جهان در RAPID + TCT در 9 می 2017 انجام خواهد داد. همکاری با Multiax، به عنوان شرکت  بزرگ سازنده ماشین ابزارهای 5 محوره CNC ، یک فضای قابل چاپ و ماشینی را در بیش از 500 متر مکعب فراهم خواهد آورد
پرینت سه بعدی مجسمه تالوس زحا حدید در هفته طراحی میلان

پرینت سه بعدی مجسمه تالوس زحا حدید در هفته طراحی میلان

/
هفته‌ی طراحی میلان 2017، اتفاقی است که جدیدترین و بهترین طرحهای بین‌المللی را در خود نشان داده است و از این هفته در  این شهر ایتالیایی آغاز به کار نمود. یک کار که توجه ما را به شکل بسیار زیاد به خود جلب نمود، نصب و طراحی یکی از شرکتهای مورد علاقه‌ی ما در زمینه معماری بود که کار خود را با استفاده از پرینتر سه بعدی انجام داده بود: معماری زحا حدید: یک مجسمه خلق شده با استفاده از پرینتر سه بعدی که نام آن تالوس می‌باشد و با همین نام نیز عرضه شده است و هیچ تفاوتی بین تنه و قسمتهای بالایی مجسمه (برگها) وجود ندارد.

پرینت سه بعدی فناوری شاسی با 23میلیون دلارهزینه توسط Divergent 3D

/
سازنده قطعه Blade Supercarو توليد كننده طرح جديد "Node"،براي صنعت اتومبيل سازي، اعلام كرده كه به شكلي موفق، 23 ميليون دلار را ازطريق بودجه گذاري SeriesAبه دست آورده است .
پرینتر سه بعدی و طراحی لباس فشن درسال 2016 توسط برند 3Doodler

پرینتر سه بعدی و طراحی لباس فشن درسال 2016 توسط برند 3Doodler

/
همگام با روي آوردن روزافزون طراحان مُد و مارك هاي لباس ،به سمت پرینت سه بُعدي به عنوان روشي براي توليد، ما نيز نگاهي اجمالي رابرروي روشهاي جديد داريم كه كالاهاي لوكس و تجملاتي رابه وجود مي آورد. ازپوشاك خيره كننده vitex Dressلورا تاپتيمكانا گرفته تا" Maison 203's Bern clutch."درهمگي آنها ،طرح هاي پرینت سه بعدي جلب توجه كننده، زيبا وبسيار گران قيمت ،شروع به مجذوب كردن ديگران به سمت خود كرده اند.
پرینت سه بعدی اتوبوس های لوکال موتورز آلمان

پرینت سه بعدی اتوبوس های لوکال موتورز آلمان

/
اتوبوسهای لوکال موتورز تولید شده با پرینت سه بعدی سر از دویچه بان آلمان در آوردند.شرکت حمل و نقل آلمان دویچه بان در حال برنامه ریزی برای تولید موتورهای مینی بوس آزمون (تست) محلی در 2017 هستند.
پرینت سه بعدی خودکارمکعبی شبکه ای باپرینتر سه بعدی فلز(slm 3d)

پرینت سه بعدی خودکارمکعبی شبکه ای باپرینتر سه بعدی فلز(slm 3d)

/
خودکار مکعبی شبکه ای ساخته شده با استفاده از تکنولوژی پرینترسه بعدی، به اسم سالوو، کمپینی را با نام کیچاستارتر، برای خودکارهای تیتانیومی ساخته شده با استفاده از تکنولوژی پرینترسه بعدی براه انداخته است.این مکعب شبکه ای باعث بوجود اوردن نوعی نوآوری در ابزار معمولی و قدیمی شده که در دوره جدید می توان از آنها بهره برد. مکعبیهای شبکه ای در هر مغازه ای با قیمت 225 یوورو در دسترس می باشند.