با20دلاربه وسیله پرینترسه بعدی باهواپیماهای جنگ جهانی دوم پروازکنید

با۲۰دلاربه وسیله پرینترسه بعدی باهواپیماهای جنگ جهانی دوم پروازکنید

۳DLabPrint یک وبسایت هواپیماهای R/C قابل پرینت سه بعدی می باشد که جدیدترین مدل خود را عرضه نموده است:

 Messerschmitt Bf 109 H/F؛ این هواپیما توسط نیروی هوایی آلمان، در طول جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار می‌گرفت.مدل قابل پرینت سه بعدی در مقیاس ۱ به ۱۲ قابل پرواز، بسته به ورژن آن، دارای طول بال های ۴۰٫۶ یا ۳۵ اینچ، می باشد.

fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-3

وقتی Messerschmitt Bf 109 در جنگ دوم جهانی توسط خلبانان آلمانی هدایت می شد، که البته به Me109معروف بود، یکی از کاراترین هواپیماهای نسل خود محسوب می شد؛ با بدنه تمام فلزی، تاج دارای پوشش بسته، و ارابه فرود قابل جمع شدن. هواپیمای جنگنده ویلی مسراشمیت و رابرت لوسیر تا اواسط دهه ۱۹۳۰، توسط یک موتور وارونه-V12 مایع سرد به حرکت در می‌آمده است. با کمک یک پرینتر سه بعدی و برخی از مهارت های مونتاژ، علاقه مندان به هواپیما هم اکنون می توانند ۱۰۹ H / F را با مقیاس ۱ در ۱۲ از نو خلق کرده و به عنوان یک مدل چاپی سه بعدی، هواپیمای خلبانان نیروی هوایی آلمان را در اختیار داشته باشند.

fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-4

fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-11

۳DLabPrint ، منبع آنلاین هواپیماهای قابل پرینت سه بعدی می باشد که لیست بسیاری از موارد قابل دانلود خود را برای هر مورد، بقیمت  ۲۰ دلار را فراهم نموده، و مدلهای سه بعدی را برای انواع Spitfire Mk XVI, P51-D Mustang و دیگر هواپیماها ارائه می نماید. Me 109 آخرین مورد افزوده شده به این مجموعه است که هزینه آن هم ۲۰ دلار است و بهمراه فایلهای STL ، فایلهای کارخانه و اسلایسرهای سه بعدی ساده سازی شده ارائه می شود. همچنین ویدیوهای ساخت گام به گام و دستورالعمل چاپی ، کدهای G، تنظیمات CURA، اسلایسرهای کنترل وضعیت، پی دی افهای مقیسا ساز و یک پایه سه بعدی نیز با این مدل ارائه می شوند.

بر اساس گفته ۳DLabPrint، ویژگی های پرواز Messerschmitt Bf 109 قابل پرینت سه بعدی، با هواپیماهای مدل از این دست ساخته شده، برابر و حتی برتر از آنها می باشد. به علاوه بخشهای چاپ شده سه بعدی، تنها مواد دیگر که مورد نیاز هستند، چسب، موتور بدون پروانه، ESC، سرو، و سیستم رادیویی است.

مدل می تواند بیش از ۷ دقیقه با بیشترین گاز و با سرعت تا ۱۵۰ کیلومتر بر ساعت پرواز نماید .

هواپیما همچنین  دارای سرعت نشستن به زمین بسیار اندکی است . در پآن از فناوری گشترده سه بعدی با ساختار تقویت شده استفاده شده است و بنابراین مدل بسیار محکمی ارائه شده است و این درحالی است که بدنه ای بسیار سبک و ساخته شده از ایرفویل در پان بکار رفته است، و حتی زمانیکه در بدنه آن از پلاستیک هم استفاده شده است، بازهم از ایرفویل در پان بکار رفته است.

DLabPrint توضیح می دهد که این ساختار سه بعدی کاملا دقیق بوده و چنین ساختاری تنها با استفاده از پرینتر سه بعدی ممکن و میسر است. بنابراین  مدل قابل پرواز قرن بیست و یک را برای اولین بار در میدان هوایی خودتان دریافت نمایید. نوع H واقعی دارای بال بزرگتری از نوع F بوده که توسعه و ساخت آن از ۱۹۳۹ اغاز شده است.یک مدل کوچکتر هم از نسخه F را می توان با طول بال ۳۵ اینچ ساخت؛ و بهمین شکل نوع H  را می توان از نوع دارای بال ۴۰٫۶ اینچی ساخت.

این هواپیمای مدل را می توان در هر درجه حرارت بالا پرینتر سه بعدی، با حجم ۱۹۵ در ۱۹۵ در ۱۵۰ میلی متر و یا بزرگتر چاپ نمود، و دماغه آن را نیز می توان در اندازه های ۰٫۴ میلی متر (۰٫۳۵ یا ۰٫۵ میلی متر تا مقادیر قابل قبول) چاپ نمود. بستر گرمایش چاپ که از فیلامانهای PLA می باشد توصیه می شود اما، استفاده از ABS در آن توصیه نمی شود.

۳DLabPrint لیستی از قطعات R / C که سازندگان قادر به راه اندازی با کارایی بالا و سازگار با محیط زیست هستند را با چیزی حدود ۳۰ دلار ارائه می نمایند

Messerschmitt Bf 109 H/F پرینت شده سه بعدی از دستورالعملهای اولیه هواپیماهای Messerschmitt Bf 109 T قابل پرینت سه بعدی که در اوایل امسال ارائه شدند، تبعیت می نماید.

fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-1 fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-2 fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-5 fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-6 fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-7 fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-8 fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-9 fly-3d-printed-messerschmitt-bf-109-hf-german-wwii-plane-20-10

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code